ЗАДАЙ ПИТАННЯ
Get Adobe Flash player

У центрі міста розташовується архітектурна прикраса: 

12-ти поверховий готель «Поділля». 

Він має зручне місце розташування, поруч з ним знаходиться міський стадіон «Поділля», залізничний вокзал, зупинка тролейбусів і маршрутних таксі (зупинка - готель «Поділля»). Зупинка знаходиться в 50 м від головного входу в готель, і з неї можна потрапити в будь-який куточок міста. Також поруч знаходиться парк імені І. Франка, центральна вулиця Проскурівська, на якій зосереджений значний згусток інфраструктури міста Хмельницького. 

Готель "Поділля" є одним з перших готелів у місті. Він радісно зустрічає державних діячів, політиків, керівників промисловості, підприємців, бізнесменів, діячів культури і мистецтва, артистів, спортсменів, туристів, людей, діяльність і спосіб життя яких пов'язані з постійними поїздками, гостей та мешканців міста. 

Готель «Поділля» пропонує своїм відвідувачам максимально комфортне проживання та високий рівень обслуговування. Відвідувачів цілодобово зустрічають гостинні адміністратори, завжди готові максимально швидко вирішити питання розміщення в готелі, проконсультувати і допомогти забронювати номер. Номери готелю з усіма зручностями. У номерах холодна і гаряча вода та опалення 24 години на добу, забезпечує власна котельня. 

Також забеспечення доступу до інтернету в номерах та Барі «Поділля». Сучасний інтер'єр комфортних номерів та зручні меблі ідеально підходять для роботи і відпочинку. До ваших послуг прекрасний бар - «Поділля» та "Більярд-кафе". 

Смачно пригощати бажаного гостя - це приємна традиція нашого закладу, яка є запорукою чудового відпочинку! 

Для конференц-сервісу готель «Поділля» надає зал з прекрасним освітленням, системою кондиціонування і необхідне обладнання для проведення: 

 

  • конференцій, семінарів, навчання, офісних раутів, зустрічей, презентацій; 
  • проведення банкетів, вечірок, бізнес-ланчів, фуршетів; 
  • зал розрахований на 100 місць.

 

29004, м.Хмельницький, вул.Шевченка, 34, тел./факс.: Бухгалтерія-(0382) 76-26-11

E-mail готелю «Поділля» podillya.khm2306@gmail.com


  Бар "Поділля"                     Адміністратор:                       Більярд-кафе

тел.: (0382) 76-43-57 | тел.: (0382) 76-55-20, 76-55-40, (067) 383-18-61 | тел.: (0382) 76-45-46


Powered & Designed by Information and Research Center «IT-LIGA» © 2013. All Rights Reserved.
Designed by net-titan